Menu
KEŞFET >

Swatch Touch Zero One

Şu sıralar çok fazla ilgi gören ve giderek daha fazla hayatımıza giren akıllı kol saatleri, birçok firmanın bu alanda pay kapmaya çalıştığı bir pazar haline geldi. Geleneksel saat tasarımı ve üretimi üzerinde ün yapmış ayrıca bu sektörde hatırı sayılır bir paya sahip SWATCH markası da Touch Zero One modeli ile bu akıllı saat yarışına katılmış oldu. Köklü bir geçmişe sahip ve kalitesini ispat etmiş olan Swatch, ilk akıllı saati Touch Zero One modelini geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. Bilindiği üzere renkli ve canlı tasarımlara sahip marka, bu canlılığı teknoloji ile başarılı bir şekilde birleştirmiş ve rakiplerinden farklı bir görüntü yaratmayı başarmış görünüyor.

Touch Zero One İnceleme

Swatch Touch Zero One sportif görünüme sahip ve bu görünümünü tasarımında ilham alınan Plaj Voleyboluna borçlu. Her akıllı saat gibi dokunmatik ekrana sahip olan bu model topa vuruş sayınızı , adımlarınızı sayabilmekte ve hatta topa vuruş gücünüzü ölçebilmekte. 8 ay gibi oldukça uzun bir pil ömrüne sahip olan Swatch Touch Zero , 30 metre derinliğe kadar su geçirmiyor. 6 modeli ve 4 farklı kayış modeli bulunan saat, tüm hareketlerinizi kaydedebilen bir uygulamaya da sahip.

Akıllı saat alanında Swatch’un ilk modeli olan Touch Zero One rakiplerine göre daha çok sporcuları ve gençleri hedef seçmiş gibi görünüyor. Bakalım bu tercihi ne kadar başarılı olacak.Touch Zero One İncelemesi


info@ozlemcakir.com.tr
|
©Özlem ÇAKIR - Tüm Hakları Saklıdır.
|
Mega Tasarım 2015