Menu
GÜZELLİK >

Meryem Uzerli-Trendyol Birlikteliği Kozmetik Markası Yarattı

Meryem Uzerli`den Güzel Haberler Var

Meryem Sahra Uzerli: Almanya’da evlenen Hüseyin Uzerli ve UrsulaUzerli’nin kızıdır. 12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen`inKassel Şehri`nde dünyaya gelmiştir. Almanya’nın liman şehri Hamburg`a yerleşmiş, oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.İki ağabeyi ve bir ablası vardır. Oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Rahmetli Meral Okay‘ın yazdığı, Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Hürrem Sultan rolünü canlandırmıştır ve popüler olmuştur. Sanatçının 10 Şubat 2014`te Lara isimli kızı dünyaya geldi.Muhteşem Yüzyıl isimli dizide ayılıp bayılarak izlediğimiz Meryem Uzerli’dengüzel haberler var. Yeni bir diziyle geliyor Star TV’de “Gecenin Kraliçesi” dizisiyle ekranlara dönüyor.Kimdir bu Meryem Uzerli? Türk halkının “Hürrem Sultan”ı, orijinal adıyla Meryem Sahra Uzerli 1983 doğumlu, Berlin`de yaşıyor. Almanca, İngilizce ve Türkçe konuşuyor. Uzerli, Almanya’da birçok dizi, film ve tiyatro oyununda yer almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisine de katkıları büyüktür.

Meryem Uzerli’nin Tükenmişlik Sendromunu Anlamadık!

Millet olarak ayı yavrusunu severken öldürürmüş modunda bir sevgiye sahip olduğumuzdan kadıncağız “tükenmişlik sendromuna” yakalandı. Onu anlamakta zorluk çektik, efendim neymiş parayı burada kazanıyormuşum da, neden kaçıyormuş muş da! Kaçar tabi para için sağlığından mı olsun. Olaya hiç böyle bakmadık! Şöhret güzel, para her şey mi blog? Değildir Elbette!

Slav Görünümlü Türk Kızı Meryem Uzerli

İşte tüm dünyanın beğenerek izlediği, hepimizin takdir ettiği hatta Türk olmasına rağmen Rus kadınlarının da kendisini inanılmaz bir şekilde sevdiği Slav görünümlü Meryem Uzerli kozmetik markası sahibi oldu!Elbette biz Elidor reklamından sonra bu potansiyeli görmüştük.

Meryem Uzerli ve Trendyol İşbirliğinde Bir Marka DoğuyorTürk asıllı Alman oyuncu Uzerli’nin “MERYEM” adında kozmetik markası Trendyol’da karşınızda.Uzerli kozmetik markası oldu ve çocukluk hayallerine kavuştu.Hayaline ortak olmak isterseniz Meryem’in gözlerinden başlayabiliriz.5 parçadan oluşan kendine ait kutusuyla set halinde satıştadır.Almanya-İtalya tasarımcıların fikirlerine başvurulmuştur.Şahsen çarpıcı bakışlardansa doğal kendimize has bakışlardan yanayım.Meryem’in illaki bazı tüyolarını üzerimizde uygulayacağız.

2 adımda kullanabileceğiniz 2 adet maskara vardır, tek adımda kullanmak isterseniz ise ikinci maskarayı özel gece davetlerine saklayabilirsiniz,bu sizin makyajla aranızda olan bağa kalmıştır.Hacimli mi seversiniz? Abartısız mı seversiniz? Abartı seviyorsanız eğer piyasadaki en koyu siyah rengine sahip Meryem maskalarını mutlaka denemelisiniz. Olmazsa olmazlardan olan eyeliner ve kalaj göz kalemi vardır.Bu ikiliyi de istediğiniz konsepte göre dişi ya da masum olarak uygulayabilirsiniz.Son olarak yeni tonlara sahip 4’lü far seti mevcuttur.İsteğinize göre,kıyafetinizin uyumuna göre karıştırabilirsiniz ve bunların hepsi 149.90 tl’dir.Heyecanla sipariş verdim ve sabırsızlıkla sahip oldum.Makyaj masama geçtiğimde özellikle maskaradaki etkiyi iki adımda yaşadım.İnsan ciddi anlamda kendini keşfettikçe yaşam sevinci artıyor.Stoklarla sınırlı olmasına üzülerek özel günlerime saklıyorum.Umarım koleksiyonun devamı gelir.


info@ozlemcakir.com.tr
|
©Özlem ÇAKIR - Tüm Hakları Saklıdır.
|
Mega Tasarım 2015