Menu
KEŞFET >

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak ?

Çıkardığı her yeni modelle satış rekorları kıran Apple durmak bilmiyor. Sürekli yeni modeller çıkararak gelişimini sürdüren Apple şirketi iphone 7 ile kendisine ait satış rekorunu geliştirmek istiyor.Bilindiği gibi küçük ekran modelinden vazgeçip büyük ve geniş ekranlı modeller geliştirmeye başlayan Apple şirketi , geniş ekranlı birbirinden şık modelleri ile müşterisini bu konuda tatmin etmeyi başarmış gibi görünüyor.
İnternette dolaşan haberlerde iphone 7 ne zaman çıkacak sorusuyla ilgili net bilgiler bulunmamakla beraber şirketin yeni modeli aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir tasarımla satışa sunulması bekleniyor.

iPhone 7 tanıtımı için tüm hazırlıkların sonuna gelindiği belirtilirken ürünün kendisi nasıl kusursuz olmaya çalışılıyorsa aynı titizlik tanıtımda da gösterilecek.IPhone 7’nin diğer rakiplerinden ayrılacak başlıca özellikleri ise : işlemci ,kamera ,ram ve çizilmez ekranı ile şuana kadar ki en kusursuz telefon olacak.

2015 yılında akıllı telefonlar da bir çok yeni güncelleme çıkaran Apple şirketi iPhone 7 ile şuana kadar yapılmamışı denemeyi ve kullanıcılarını büyük bir şoka uğratmayı hedefliyor.Yeni ürün ile şu an hayal dahi edemeyeceğimiz bir tasarımın çıkması da ihtimaller arasında.

Akıllı telefon özelliğine sahip çoğu cihaz Wireless charging yani kablosuz şarj özelliğine sahip olduğundan dolayı iPhone 7 modelinde de bu özelliğin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Söylentiler arasında ki en büyük ve dikkat çekici özellik ise iPhone 7 ‘ nin 5 GB RAM’a sahip olacağı iddiası.Ekran boyutunun ise 4.7 inçlik bir genişliğe sahip olması teknoloji severleri şaşırtmayacak gibi.

İşletim sistemi İOS 10 olacağı tahmin edilirken son modeller de çıkan kapasite çeşitliliği iPhone 7de de bekleniyor.16, 64 , 128 GB kapasite çeşitliliğini bekliyoruz. Telefonun kullanımını mükemmelleştirmeye çalışan Apple bu sebepten dolayı İPhone 7 modelinde tuşsuz ve tamamen dokunmatik bir ekran ile karşımıza çıkacak.

info@ozlemcakir.com.tr
|
©Özlem ÇAKIR - Tüm Hakları Saklıdır.
|
Mega Tasarım 2015