Menu
GÜZELLİK >

Deborah Perfect Fondoten Kişiye Özel Fondoten

Duyduk duymadık demeyin, blog ahalisi! Kozmetik sektöründe trend başkalaşıyor, değişiyor! Artık, sadece kişiye özel dikilmiş bir kıyafet gibi kozmetik ürünleri üretiliyor. Hani her vücut şekline kolaylıkla uyan bir giysi ise beraberinde mutlak bir konfor ve hafiflik hissi getirir. Bu her kadının fondotenini uygularken de hayal ettiği duygudur. Hünerli ustaların kişiye özel giysilere duyduğu tutkuyu içinde taşıyan 100 yıllık İtalyan markası Deborah Milano, Dress Me Perfect fondoteni yaratmış.Cildin Gerçekten Nefes Almasına İzin Veriyor

Bir kere isim bile afilli, kişiye özel elbise gibi kişiye özel Deborah Milano fondoten! Her cilde uyan, ciltte mükemmel şekilde kayan, kusursuz ve doğal görünümlü bir bitiş sağlayan Dress Me Perfect fondoten eşsiz formülüyle cildin gerçekten nefes almasına izin veriyor. Ürün tüy hafifliğindeki akışkan formülüyle ciltle kolaylıkla bütünleşiyor, cilt tonunu eşitliyor ve kusurları ortadan kaldırıyor.

Mikro küreciklerle formüle edilmiş yapısıyla yumuşacık, cilt üzerinde kalın tabaka yaratmadan parlamayı ortadan kaldırıyor, sizi güzelleştiriyor ve siz pürüzsüz bir cilt ve doğal güzellikte bir görünüm sağlıyor.Püeh ne kadar övdüm durdum herhalde bu İtalyan firması bana madalya takar!

Özlemden Fondoten Tüyoları

Makyaj denilince fondotenin ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek var mı? Yok. Yüzümüzü daha parlak ve daha pürüzsüz, canlı gösterir. Fondoten sürmek konusunda bilmeniz gereken birkaç şeyi de belirtmek istedim. Evet, biliyorum yüzün ışıldasın istiyorsun ama! Öncelikle temiz bir cilde uygulamalısın ve aynı zamanda cildinizi nemlendirmeyi unutmayın! Kalitesiz ürünlerden kaçının!Yüzüne en doğru rengi ve ışıltıyı verdikten sonra, makyaj yapmalısın. Yaz ve kış aylarında aynı fondoteni kullanmamalısın. Her şeyin bir mevsimi var değil mi! Makyajında doğru süngeri kullan yani köpük şeklindeki süngerleri kullan, yüzüne eşit şekilde dağılsın. Göz kapaklarına sürmemelisin. Her ne olursa olsun cildinizi fondotenden temizlemeyi unutmayın cildiniz nefes alsın.

İyi bir makyaj istiyorsan yüzünün daha iyi ortaya çıkmasını istiyorsan yüzünü en iyi şekilde gölgelendirmeyi bilmelisin. Cildine uyan tonları seçmen önemli. Cilt tipine göre ürün seçmelisin.
Aaa ben ne anlatıyorum bunları bilmeyen mi var!
Özlem! İyi okumalar diler…

info@ozlemcakir.com.tr
|
©Özlem ÇAKIR - Tüm Hakları Saklıdır.
|
Mega Tasarım 2015